hopa-logo
Chytré žaluzie, vrata a interiéry od českého výrobce
0,00 

Kontaktní osoby

Vedení společnosti

FOTO

Ing. Pavel Hostačný

jednatel, velkoobchod

Tel: 377 237 269
E-mail: pavel@ho-pa.cz

Bc. Pavel Hostačný

jednatel, cenové nabídky

Tel: 377 237 269
E-mail: nabidky@ho-pa.cz

FOTO

Hana Hostačná​​​​​

jednatel, návrhy interiérů

Tel: 377 237 239
E-mail: hanka@ho-pa.cz

 

Jan Hostačný

jednatel, obchod, recepce

Tel: 377 237 239
E-mail: jan@ho-pa.cz

Administrativa

FOTO

Tomáš Reis

obchodně technický zástupce

GSM: 734 258 918
E-mail: tomas@ho-pa.cz

FOTO

Milan Hric

obchodně technický zástupce

GSM: 734 852 462
E-mail:  milan@ho-pa.cz

FOTO

Michal Hroník

obchodně technický zástupce

GSM: 736 717 506
E-mail: michal@ho-pa.cz

FOTO

Karel Kule

vedoucí montáží, objednávky do výroby

GSM: 603 419 289
Tel: 377 223 879
E-mail: karel@ho-pa.cz ​​​

FOTO

Pavel Beran

sklad, servis, reklamace

GSM: 777 185 653
Tel: 377 223 879
E-mail: sklad@ho-pa.cz

FOTO

Michaela Švantnerová

asistentka OTZ

GSM: 603 206 181
Tel: 377 223 881
E-mail: misa@ho-pa.cz

Daniel Brandl

obchod, recepce

GSM: 731 590 509
Tel: 377 237 239
E-mail: firma@ho-pa.cz

FOTO

Ing. Petra Šteinerová

ekonom společnosti

GSM: 734 258 933
Tel: 377 237 279
E-mail: petra@ho-pa.cz

Techničtí pracovníci

FOTO

Ladislav Panský​​​​​

servisní technik

GSM: 731 590 508
E-mail: servis@ho-pa.cz

Ladislav Pelíšek

technik

 

 

Milan Smolák

technik

FOTO

Peter Bakaráč

technik

 

FOTO

Martin Sinkule

technik, specializace interiérové stínění

GSM: 733 640 755
E-mail: martin@ho-pa.cz

FOTO

Tomáš Martínek
EXTERNÍ PRACOVNÍK -
ŽIVNOSTNÍK

specializace exteriérové stínění

Zdeněk Podešva
EXTERNÍ PRACOVNÍK -
ŽIVNOSTNÍK

specializace exteriérové stínění

FOTO

Miroslav Chodora 
EXTERNÍ PRACOVNÍK - ŽIVNOSTNÍK 

specializace exteriérové stínění

FOTO

Michal Nový
EXTERNÍ PRACOVNÍK - ŽIVNOSTNÍK

specializace exteriérové stínění

FOTO

Luboš Forman
EXTERNÍ PRACOVNÍK - ŽIVNOSTNÍK

specializace interiérové stínění

FOTO

Zdeněk Kunc
EXTERNÍ PRACOVNÍK - ŽIVNOSTNÍK

specializace interiérové stínění

 Spolupracující zámečnická dílna KOVOMA

FOTO

Jan Mašek

zámečník

GSM: 733 641 070
E-mail: brany@ho-pa.cz

FOTO

Jaroslav Kodýdek

zámečník

 

HOPA PLZEŇ s.r.o. | © 2020

Clevero Clevero. Chytrý eshop na míru.

Obsah košíku
Celkem: 0 
Zobrazit košík
Vrátit se k nakupování