hopa-logo
Chytré žaluzie, vrata a interiéry od českého výrobce
0,00 

Kontaktní osoby

Vedení společnosti

FOTO

Tomáš Halenda

jednatel společnosti

E-mail: tomas@halenda.cz

Administrativa

FOTO

Ing. Pavel Hostačný

obchodně technický zástupce

E-mail: pavel@ho-pa.cz

FOTO

Jan Hostačný

obchodně technický zástupce

E-mail: jan@ho-pa.cz

FOTO

Michal Hroník

obchodně technický zástupce

E-mail: michal@ho-pa.cz
GSM: 736 717 506

FOTO

Pavel Beran

sklad, servis, reklamace

E-mail: sklad@ho-pa.cz
GSM: 777 185 653

FOTO

Hana Hostačná

návrhy interiérů

E-mail: hanka@ho-pa.cz
Tel.: 377 237 239

FOTO

Ing. Jiří Žitek

recepce

E-mail: firma@ho-pa.cz
Tel.: 377 237 239

FOTO

Ing. Petra Šteinerová

ekonom společnosti

E-mail: petra@ho-pa.cz
GSM: 734 258 933

FOTO

Karel Kule

dispečer montáží, objednávky

E-mail: karel@ho-pa.cz
GSM: 603 419 289

FOTO

Lukáš Voborník

office manager

E-mail: vobornik@halenda.cz
GSM: 603 206 181

Techničtí  pracovníci

FOTO

Ladislav Panský

servisní technik

E-mail: servis@ho-pa.cz
GSM: 731 590 508

FOTO

Martin Sinkule

montážní technik interiérových produktů

E-mail: martin@ho-pa.cz
GSM: 733 640 755

FOTO

Tomáš Martínek

montážní technik exteriérových produktů

externí pracovník - živnostník

FOTO

Pavel Jirka

montážní technik exteriérových produktů

externí pracovník - živnostník

FOTO

Kryštof Vyrut

montážní technik exteriérových produktů

externí pracovník - živnostník

FOTO

Maksym Honcharov

montážní technik exteriérových produktů

externí pracovník - živnostník

FOTO

Luboš Forman

montážní technik interiérových produktů

externí pracovník - živnostník

 

HOPA PLZEŇ s.r.o. | © 2022

Clevero Clevero. Chytrý eshop na míru.

Obsah košíku
Celkem: 0 
Zobrazit košík
Vrátit se k nakupování