Celostínící rolety pro střešní okna ROLSUN

MODERNÍ, NEPROPUSTNÁ, POLOHOVATELNÁ

Celostínící roleta pro střešní okna ROLSUN

Celostínicí roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemnění. Tento typ rolety je možno použít na většinu střešních oken. Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakkékoli poloze a zvolit nejpříjemnější možnost zatemnění nebo stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt. Montáž rolety na okno je velice snadná a zvládne ji snadno každý.

VHODNÉ TEXTILIE K VÝROBĚ:

Vybírejte z naší standardní nabídky. Tuto položku nelze vyrábět z typu Veroglim, Verosafe, nedoporučujeme zátěrované látky u velkých rozměrů rolety a to typu Blackout, Termo, ... atd

NÁVOD NA ZAMĚŘENÍ:

Aby roleta byla plně funkční, je třeba, aby byla  přesně změřena světlost mezi rámem okna (viz. nákres). Výrobce nebo dodavatel rolety si již sám odečítá potřebné údaje nutné pro výrobu. Pokud to bude možné, uvádějte i výrobce střešního okna, popř. typ okna.

1. Zaměřte světlost mezi rámem 3 cm od skla (v případě standardních plastových nosičů)
2. Zaměřte i výšku opět mezi rámem

Návod na zaměření celostínící rolety pro střešní okna ROLSUN

Návod na montáž

Po obdržení rolety zkontrolujte, zda balení obsahuje veškeré příslušenství, které je přibaleno zvlášť v přiloženém plastovém sáčku (nosiče podle objednávky plastové, kovové, 2 páry háčků, plastová klička, hřebíčky).
Nosiče přitiskněte do horního rohu rámu okna tak, aby se dotýkaly skla, a připevněte přiloženými hřebíčky.

Za pomoci plastové kličky natočte pružinu. Pokud uchopíte roletu pravou rukou, plochý čep je na levé straně a levou rukou předepnete pružinu v počtu 6 - 8 otáček směrem k sobě (ve směru hodinových ručiček, tzn. jako byste chtěli látku navinout na samotoč) a vložte do upevněných držáků. Pak kličku vytáhněte.
Připevněte boční plastové háčky ke spodní straně rámu tak, aby šla do háčků zasunout spodní lišta rolety (nejvhodnější je umístění co nejblíže ke sklu). Další pár háčků umístěte dle potřeby, pouze dbejte, aby háčky byly ve stejné úrovni od spodního okraje okenního rámu. Při montáži důsledně dbejte na to, aby roleta byla namontována rovnoběžně s horní hranou okna.

POZOR: Roleta musí být přimontována ve vodorovné poloze.

Návod na použití

Roletu ovládáte pomocí plastového madla. Roletu stáhněte a aretujte ji za plastové háčky.

Návod na údržbu

Čištění výrobku se provádí vlhkou houbou nebo vertikálním luxováním. Nepoužívejte chemické prostředky, tuky, ostré předměty apod.

Podívejte se na také na předokenní rolety. Jedná se o moderní řešení stínění se spoustou výhod.

Rychlý kontakt

HOPA PLZEŇ s.r.o.
Písecká 19
326 01 PLZEŇ

tel.: 377 237 239
fax: 377 223 880

» všechny kontakty

Otevírací doba

Pondělí8.30 - 17.00
Úterý8.30 - 17.00
Středa8.30 - 18.00
Čtvrtek8.30 - 17.00
Pátek8.30 - 17.00
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Napište nám

Hledáte něco konkrétníko?

© Všechna práva vyhrazena HOPA PLZEŇ s.r.o. - předokenní rolety, vrata, skříně, Spolupráce

facebook google plus youtube tvorba webových stránek Plzeň