Spolupráce

Desítka.eu - katalog prověřených firem, jen deset firem v každé kategorii. To je desítka.eu. Kvalitní firmy z mnoha oborů řemesel a služeb.

Bezpečnostní agentura Plzeň - kvalitní a prověřená bezpečnostní agentura nabízející ostrahu objektů, ochranu osob a další služby.

Bladex.cz - hledáte-li spolehlivou firmu provádějící řezání betonu, jádrové vrtání, broušení betonu a mnoho dalších služeb, určitě budete spokojení s firmou Bladex. Firma sídlí ve městě Plzeň, ale působí po celé ČR.

Obchod s dluhy s.r.o. - agentura zabývající se službami jako je vymáhání nájemného. Agenura s velmi úspěšnými výsledky v oboru vymáhání dluhů.

HAPPY DM GROUP - jsme velkoobchod dodávající výčepní zařízení, redukční ventily, pípy, pivní chlazení, destilační přístroje, spojovací materiál a další výčepní vybavení.

KEVIN FASHION ESHOP - Online prodej dámského i pánského sportovního a fashion oblečení OXBOW, oblečení O'NEILL a dětské oblečení Reima. E-shop se sportovním oblečením.

E-shop krása rukou - v našem e-shopu nakoupíte vše pro nehtovou modeláž, gelové nehty, barevné UV gely, akryl, UV lampy, nehtové tipy, modeláž nehtů. Levně a spolehlivě.

NATURHOUSE - moderní zahradní dřevěné domky, chaty, domky na nářadí, zahradní doplňky a další dřevostavby od společnosti Naturmont.

Yachting4U - krásná dovolená na jachtě, to je jachting4U, zkušenosti, spolehlivost a tradice. Jste-li přiznivcem jachtingu, nebo si chcete užit jen poklidnou dovolenou na moři, tato firma pro Vás bude to pravé.

Hausboty4U - více dovolené za méně peněz, to je heslo společnosti pronajímající hausboty po celé Evropě. Krásné plavby na kanálech ve Francii, Holandsku a mnoha dalších zemích.

Parketcentrum  - podlahové centrum v Plzni, kde si vyberete nejen kvalitní podlahy, ale zároveň Vám zajistí spolehlivou a přesnou pokládku podlah. Laminátové, dřevěné plovoucí podlahy, linoleum.

Zkušenosti.eu - portál se zkušenostmi, hodnoceními a dalšími zajímavými informacemi.

Rychlý kontakt

HOPA PLZEŇ s.r.o.
Písecká 19
326 01 PLZEŇ

tel.: 377 237 239
fax: 377 223 880

» všechny kontakty

Otevírací doba

Pondělí8.30 - 17.00
Úterý8.30 - 17.00
Středa8.30 - 18.00
Čtvrtek8.30 - 17.00
Pátek8.30 - 17.00
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Napište nám

Hledáte něco konkrétníko?

© Všechna práva vyhrazena HOPA PLZEŇ s.r.o. - předokenní rolety, vrata, skříně, Spolupráce

facebook google plus youtube tvorba webových stránek Plzeň