O firmě

HOPA_01Firma HOPA vznikla v prosinci roku 1995 jako montážní firma horizontálních žaluzií. V krátké době ovšem začala rozšiřovat nabízený sortiment zboží o další prvky protisluneční ochrany a interiérové doplňky. V současné době firma nabízí montáž, servis, maloobchodní a velkoobchodní prodej kompletního sortimentu protisluneční ochrany (všechny typy žaluzií, rolet, markýz atd.), garážové a vratové techniky, interiérových doplňků - vestavěné skříně na míru, shrnovací dveře atd. a doplňkového sortimentu - zasklívání lodžií, sítě proti hmyzu.

Od 1.1.2004 došlo k transformaci firmy z fyzické osoby HOPA - Ing. Pavel Hostačný na právnickou osobu HOPA PLZEŇ s.r.o. 

DSC_0950

 

 

 

 

 

 

V roce 2015 se firma přestěhovala do nové provozní budovy s největším showroomem v ČR u OC Olympia Plzeň, kde má vystavenou naprostou většinu výrobků "in natura".

Již od svého vzniku se snaží firma HOPA poskytovat maximální služby za přijatelné ceny. Pro větší zakázky je možnost poskytnutí množstevních slev. O dobrém jménu firmy HOPA se můžete přesvědčit z referencí u firem a zákazníků, pro které byly realizovány zakázky. Na těchto WWW stránkách máte možnost získat přehled o nabízeném sortimentu firmy hopa. Jsme si jisti, že vyhovíme Vašim potřebám. Snažíme se pro Vás udělat více, než si budete přát. 

Cílem firmy HOPA je spokojený zákazník, a proto nám záleží na tom, aby naši zákazníci byli spokojení, protože potom my budeme úspěšní. Náš zájem o zákazníka nekončí prodejem - uděláme pro Vás více, než bychom museli nebo by udělal kdokoli jiný. 

Za firmu HOPA PLZEŇ s.r.o.

Ing. Pavel Hostačný
jednatel společnosti

Rychlý kontakt

HOPA PLZEŇ s.r.o.
Písecká 19
326 01 PLZEŇ

tel.: 377 237 239
fax: 377 223 880

» všechny kontakty

Otevírací doba

Pondělí8.30 - 17.00
Úterý8.30 - 17.00
Středa8.30 - 18.00
Čtvrtek8.30 - 17.00
Pátek8.30 - 17.00
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Napište nám

Hledáte něco konkrétníko?

© Všechna práva vyhrazena HOPA PLZEŇ s.r.o. - předokenní rolety, vrata, skříně, Spolupráce

facebook google plus youtube tvorba webových stránek Plzeň