Ploty a oplocení

Ploty a plotové dílce jsou v dnešní době součástí staveb všech typů. Jsou nejenom vynikajícím estetickým doplňkem ke každé nemovitosti, ale také slouží k ochraně stavby a soukromí, ohraničení a zajištění pozemku či ztěžují přístup na pozemek nepovolaným osobám. Naše firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu plotových dílců vždy dle individuálních požadavků zákazníků. Tyto dílce vyrábíme ve vlastní zámečnické dílně.

Proč si vybrat naši firmu?

Důvodů, proč si vybrat pro výrobu plotových dílců, je hned několik. Tou prvotní je hlavně zakázková výroba, takže každý klient vždy od nás obdrží originální výrobek přesně podle jeho požadavků a přání. Mezi další důvody patří jednoznačně příznivá cena, kvalita, vysoká odolnost, dlouhá životnost a díky povrchové úpravě možnost výběru ideální barvy.

Plotové dílce z oceli

Plotové dílce zhotovujeme z ocelových profilů, které se po zabroušení a odmaštění žárově pozinkují, a tím jsou dokonale chráněny proti veškerým povětrnostním vlivům (např. déšť, vítr, sníh). Dále je možná povrchová úprava např. práškovou barvou.

Úprava práškovou barvou

Všechny námi vyrobené plotové dílce jsou moderní a díky použitému materiálu velice spolehlivé a odolné. U plotových dílců lze při výrobě použít ještě povrchovou úpravu pomocí práškové barvy. Tato technologie se nanáší pouze na kovové díly. Díky této vrstvě jsou pak plotové dílce více odolnější proti korozi a zároveň disponují atraktivním vzhledem, který vydrží opravdu dlouhou dobu.

Možnosti provedení plotových dílců

Pro inspiraci uvádíme různé možnosti variant provedení plotových dílců.Fotky z našich realizací

Rychlý kontakt

HOPA PLZEŇ s.r.o.
Písecká 19
326 01 PLZEŇ

tel.: 377 237 239
fax: 377 223 880

» všechny kontakty

Otevírací doba

Pondělí8.30 - 17.00
Úterý8.30 - 17.00
Středa8.30 - 18.00
Čtvrtek8.30 - 17.00
Pátek8.30 - 17.00
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Napište nám

Hledáte něco konkrétníko?

© Všechna práva vyhrazena HOPA PLZEŇ s.r.o. - předokenní rolety, vrata, skříně, Spolupráce

facebook google plus youtube tvorba webových stránek Plzeň