Posuvná garážová vrata PRAKTIK LOMAX

Posuvná garážová vrata PRAKTIK
Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Šířka sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. První a poslední sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

Nerezové prvky

Nerezové prvky - posuvná garážová vrata Praktik VYMYSLETE SPOUSTU NÁPADŮ  Posuvná vrata PRAKTIK s nerezovými doplňky na míru Vašim představám. Nekonečně široký výběr originálních nerezových doplňků, dlouhá životnost a trvanlivost. Nerezové doplňky jsou odolné proti poškození a vydrží dlouho jako nové. Pro Vaši...

více detailů

Příslušenství

Příslušenství - posuvná garážová vrata Praktik Kazetové okno Obdélníkové okno pro vsazení do kazetových a ostatních vrat v privátním sektoru. Rám okna se dodává vždy barevně sladěný k barvě vrat, výplň je akrylátová. Provedení: bez mřížky / s mřížkou. Rozměr: 322 x 488 mm. Osazení: 1 okno na 1 sekci. Oválné okno...

více detailů

Stavební připravenost

Stavební připravenost - posuvná garážová vrata Praktik

Nepřizpůsobujte se! Postavte si takovou garáž, jaká vyhovuje Vašim požadavkům, vrata LOMAX přizpůsobíme na míru Vaší garáže.

více detailů

Prolisy zdarma

Prolisy zdarma - posuvná garážová vrata Praktik

Při zakoupení libovolných sekčních nebo posuvných garážových vrat si můžete vybrat jakýkoliv prolis z naší nabídky ZDARMA.

více detailů

Barvy a imitace dřeva

Barvy a imitace dřeva - posuvná garážová vrata Praktik

Nepřeberné množství barevných kombinací - výběr z 2500 barevných odstínů RAL nebo NCS vzorníku. Nyní Vám můžeme nabídnout 11 imitací dřeva.

více detailů

Rychlý kontakt

HOPA PLZEŇ s.r.o.
Písecká 19
326 01 PLZEŇ

tel.: 377 237 239
fax: 377 223 880

» všechny kontakty

Otevírací doba

Pondělí8.30 - 17.00
Úterý8.30 - 17.00
Středa8.30 - 18.00
Čtvrtek8.30 - 17.00
Pátek8.30 - 17.00
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Napište nám

Hledáte něco konkrétníko?

© Všechna práva vyhrazena HOPA PLZEŇ s.r.o. - předokenní rolety, vrata, skříně, Spolupráce

facebook google plus youtube tvorba webových stránek Plzeň